Mikroregion Uničovsko – Turistické informace

Vážení a milí návštěvníci,

pokud chcete strávit příjemné chvíle Vašich cest aktivním odpočinkem a poznáním, přijeďte do regionu Uničovsko. Seznámíte se s krásnou přírodou, se zajímavými přírodními scenériemi, s pohostinnými lidmi a zajímavou historií a architekturou.

Turistické informace jsou rozděleny do několika částí. V těch je pro vás připraveno několik zajímavých turistických programů. Programy jsou připraveny pro pěší turistiku, cykloturistiku a mototuristiku. Samozřejmostí je i řada programů pro vyznavače bílé stopy a sjezdového lyžování. Výlety jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak pro všechny rodiny s dětmi a zanícené sportovní nadšence či party.

V aktualizované části webu naleznete důležitá telefonní čísla a informace o ubytovacích kapacitách, stravovacích možnostech a dalším možném využití volného času sportem či rekreací. Nechybí ani kontakty na informační centra, cykloservisy, čerpací stanice a další důležité instituce v regionu Uničovsko.

Vážení a milí návštěvníci, ať už zvolíte jakýkoliv způsob dopravy mezi turistickými cíly, ať už půjdete pěšky, pojedete na kole, autem či se vydáte za zajímavostmi mikroregionu na běžkách, přejeme vám mnoho pěkných zážitků a příjemně strávený čas.


Turistické informace

Virtuální procházka Olomouckým krajem

Hlavní menu


Obce